Новини

Завідувачу кафедри економічної теорії професору Островерху Петру Івановичу присвоєно звання “Заслужений професор Львівського національного університету імені Івана Франка”

15.10.2018 | 10:03

11 жовтня 2018 року з нагоди Дня Університету в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося  урочисте засідання Вченої ради Університету, у якому взяли участь студенти, аспіранти, викладачі, працівники Львівського національного університету імені Івана Франка, гості  з інших наукових та освітніх установ,  а також очільники органів місцевої влади.
Щороку до Дня Університету відомим ученим, професорам, які присвятили своє життя служінню науці й Університету, присвоюють звання «Заслужений професор Львівського національного університету імені Івана Франка». Це офіційна...

Читати »

Міжнародна науково-практична конференція “Фінансовий бізнес в Україні та світі: стан, проблеми і перспективи розвитку”

12.10.2018 | 19:24

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у І Міжнародній науково-практичній конференції “Фінансовий бізнес в Україні та світі: стан, проблеми і перспективи розвитку”!
26 жовтня 2018 року
м. Львів
Сподіваємось на плідну співпрацю!

Читати »

Розклад занять студентів 2 курсу бакалаврату економічного факультету ЗАОЧНОЇ форми навчання на 1 семестр 2018-2019 н. р. (зимова сесія)

12.10.2018 | 14:19

Електронну версію розкладу занять студентів 2 курсу бакалаврату економічного факультету
заочної форми навчання на 1 семестр 2018-2019 н. р. (зимова сесія) можна переглянути на сайті факультету у рубриці СТУДЕНТУ\Заочної форми навчання або безпосередньо за цим посиланням.