Кафедра облікових технологій та оподаткування

  • Про кафедру
  • Співробітники
  • Навчальні курси
  • Викладацький розклад
  • Методичні матеріали
  • Дослідження
  • Практики
  • Новини

Кафедру очолює доктор економічних наук, професор Рудницький Василь Степанович.


Роботу кафедри забезпечують 8 науково-педагогічних працівників: д.е.н., професор Рудницький В.С., д.е.н., професор Любенко А.М., к.е.н., професор Кундря-Висоцька О.П., к.е.н., доцент Хомуляк Т.І., к.е.н., доцент Шурпенкова Р.К., к.е.н., доцент Сарахман О.М, к.е.н., доцент Демко І.І,, к.е.н., доцент Вагнер І.М.


Місія кафедри – навчити і підготувати для суспільно-економічного потенціалу України бухгалтерів нової генерації, висококваліфікованих фахівців, які володіють сучасними методами організації та забезпечення обліково-аналітичного процесу, аудиту та контролю в умовах різних форм господарювання.


Кафедра здійснює підготовку здобувачів за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» за освітніми рівнями: бакалавра (освітньо-професійна програма «Облік і оподаткування») та магістра (освітньо-наукова програма «Облік у глобальному цифровому суспільстві».


Працівниками кафедри виконується науково-дослідна тема: “Обліково-аналітичне забезпечення функціонування середнього і великого бізнесу в контексті економічної безпеки” 0124U002055.


Фахівці з обліку і оподаткування здатні розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми  у сфері обліку, аналізу,  аудиту та оподаткування із урахуванням сучасних інформаційних технологій та правового поля, забезпечуючи управління  необхідною інформацію для прийняття стратегічних та поточних управлінських рішень  як у сфері бізнесу, так і у сфері Державної фіскальної служби, Державної аудиторської служби, Пенсійного фонду та органів соціального страхування.


Наші випускники по завершенні навчання здатні виконувати професійну діяльність, як:

  • Бухгалтер, головний бухгалтер;
  • асистент аудитора, аудитор, аудитор-аналітик
  • аналітик, фінансовий  аналітик;
  • бухгалтер з управлінського обліку;
  • консультант з податків і зборів;
  • інспектор в органах державного управління і контролю (у структурі   Державної фіскальної служби, Державної аудиторської служби, Пенсійного фонду та органів соціального страхування);
  • інспектор-ревізор;
  • економіст з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності;
  • завідуючий фінансовим, економічним, плановим, аудиторським відділом (підрозділом);
  • керівник малого підприємства без апарату управління в комерційному обслуговуванні;
  • керівник  підрозділу чи фіскального органу в ДФС;
  • фахівець з фінансово-економічної безпеки;
  • керівник сектору в аудиторських, економічних, банківських, біржових структурах;
  • керівник та заступник керівника з економічних питань;
  • керівник фінансового, бухгалтерського, економічного, юридичного та адміністративного підрозділів.

Співробітники

2 курс

3 курс

4 курс

5 курс

6 курс

Викладацький розклад



Методичні матеріали

Силабуси дисциплін кафедри:

Навчальний посібник

Облік, аналіз і аудит у системі сучасних бізнес-комунікацій : навч. посібник / [В. С. Руд-ницький, А. М. Любенко, О. П. Кундря-Висоцька та ін.]; за заг. ред. д-ра екон. наук., проф. В. С. Рудницького. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2024. – 440 c.

Облік, аналіз і аудит у системі сучасних бізнес-комунікацій : навч. посібник / [В. С. Руд-ницький, А. М. Любенко, О. П. Кундря-Висоцька та ін.]; за заг. ред. д-ра екон. наук., проф. В. С. Рудницького. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2024. – 440 c.

Дослідження

Працівниками кафедри виконується науково-дослідна тема: “Обліково-аналітичне забезпечення функціонування середнього і великого бізнесу в контексті економічної безпеки” 0124U002055.

Зустріч з нашими випускниками та стейкхолдерами

08.12.2024 | 02:04

До магістрів першого курсу завітали наші успішні випускники і водночас стейкхолдери ОНП “Фінанси та кредит” Роман Лоїк, Senior Customer Operations Engineer у компанії Ellucian, та Олексій Солук, фінансовий директор компанії Asgard Investment.
Спікери охоче поділилися своїм досвідом роботи у фінансовій сфері, заохотили здобувачів освіти бути наполегливими, цілеспрямованими, працьовитими, підкреслили найважливіші риси та уміння для успішного старту у практичній діяльності.
Зустріч була цікавою і взаємнокорисною для усіх учасників, що дає підстави очікувати наступних. Дякуємо нашим гостям за позитивну атмосферу та ефективне налаштування...

Читати »

Відбулося чергове засідання студентського експертного економічного клубу, засновниками і учасниками якого є студенти ОПП “Міжнародна економіка”.

07.12.2024 | 11:22

У листопаді відбулося чергове засідання студентського експертного економічного клубу, засновниками і учасниками якого є студенти ОПП «Міжнародна економіка». Доповідачами на цьому засіданні стали студенти-другокурсники. Молоді науковці спробували комплексно проаналізувати чинники, що визначають сучасний стан кон’юнктури на світовому ринку нафти в умовах посилення геоекономічної напруженості.
В якості експерта молоді науковці запросили аспіранта кафедри аналітичної економії та міжнародної економіки Колотвіна Едуарда, який професійно досліджує цю проблему. Видається на кафедрі вдалося налагодити співпрацю студентів із різних освітніх рівнів. До речі, другокурсники були дуже задоволені...

Читати »

ДОДАТКОВІ БАЛИ, які нараховано студентам економічного факультету за результатами досягнень у І семестрі 2024-2025 н.р.

05.12.2024 | 15:08

Шановні студенти!
Просимо ознайомитись із інформацією про ДОДАТКОВІ БАЛИ, які нараховано студентам бюджетної форми навчання економічного факультету за результатами досягнень у І семестрі 2024-2025 н.р.
Зверніть увагу на те, що:
1. Максимальне значення додаткових балів становить – 10 балів.
2. Максимальне значення додаткових балів за наукову, науково-технічну, спортивну, творчу діяльність становить – 10 балів.
3. Максимальне значення додаткових балів за громадську діяльність – 7 балів.
Якщо сумарний додатковий бал студента перевищує вказані обмеження, то йому буде нараховано ЛИШЕ максимальний бал!
У разі...

Читати »

Попередній розгляд дисертації на кафедрі облікових технологій та оподаткування

04.12.2024 | 21:56

3.12.2024 року на засіданні кафедри облікових технологій та оподаткування відбувся попередній розгляд дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» ІВАХІВ А.Б. на тему: «Обліково-аналітичне забезпечення управління експортно-імпортною діяльністю підприємства» – науковий керівник д.е.н., професор Любенко А.М.
В обговоренні взяли участь викладачі кафедри облікових технологій та оподаткування.
Рецензенти: к.е.н., професор Кундря-Висоцька і к.е.н., доцент Хомуляк Т.І. відмітили актуальність дослідження, зупинилась на важливих моментах дисертаційного дослідження. Оцінюючи позитивно дисертаційну роботу в цілому, рецензенти висловили зауваження, які...

Читати »

02 грудня 2024р. у змішаному форматі відбулось засідання кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту

04.12.2024 | 11:57

На засіданні кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту он-лайн була присутня представник роботодавця Іваненко М.В. (ГУ ДПС у Львівській області). Під час засідання Гаранти ОПП «Митна справа та фіскальне адміністрування» проф.Замасло О.Т. та ОПП «Фінанси та інноваційно-інвестиційні технології» проф.Ванькович Д.В. доповідали на основі звітів експертної групи про результати акредитаційної експертизи освітніх програм. На засіданні також обговорювали напрями підвищення якості ОПП, з врахуванням пропозицій експертів ЕГ та стейкхолдерів ухвалили внести зміни до силабусів освітніх компонент та запропонували затвердити оновлену тематику курсових...

Читати »